ISLAMSKI BRAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISLAMSKI BRAK

Stranica za sklapanje halal braka
 
HomePortailTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ruzna Ruza

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Info




Broj komentara : 16
Uzrast : 1024
Lokacija : Islamski Brak
Datum registracije : 2007-03-27

Ruzna Ruza Empty
KomentarNaslov komentara: Ruzna Ruza   Ruzna Ruza Icon_minitimeFri 30 Mar 2007, 02:02

Ruzna Ruza



U davna vremena živjela je prelijepa kćerka jednog velikog vladara. Došlo je vrijeme za njenu udaju, ali djevojci se ni­ko nije svidio, niti sinovi kraljeva, niti vezi­ra, niti bogatih trgovaca. Djevojka je sva­koga - odbijala. U ovoj zemlji živio je je­dan zgodan, ali siromašan mladić koji je zaprosio djevojku. Naravno, i njega je od­bila.

Ovaj mladić ode u drugu zemlju da radi, te postane bogat. U svoju zemlju sevratio nakon mnogo godina. Kada se vra­tio, poželio je vidjeti djevojku koja ga je odbila. Raspitao se i saznao gdje živi, pa je otišao do njene kuće. Tada se otvoriše vrata, te izadje jedan ružan čovjek...

Kada je čovjek otišao, mladić po­kuca na vrata. Otvorila mu ih je nekadaš­nja, prelijepa djevojka. Mladić je htio saz­nati zašto se udala za tako ružnog čovje­ka. Djevojka ga odvede u prelijep ružič­njak iza kuće i reče: "Saznat ćeš odgovor. Sada ćeš naći najljepšu ružu u ovoj bašči i donijeti mi je. Ali pod jednim uvjetom: dok budeš išao naprijed, ne smiješ se vraćati - nazad".

Mladić krene. Tamam kad bi pomis­lio da je vidio najljepšu ružu, ugledao bi drugu. Pružio bi ruku prema njoj, ugledao bi Ijepšu. Tamam da ubere tu, ugledao bi - drugu. Tako dode do kraja bašče, a nat­rag nije smio! A na kraju bijaše uvehla i ružna ruža. Bez nade, ubere tu ružu i do­nese je djevojci. Kada mu je u ruci vidjela ovu ružu, djevojka reče: "Sada si shvatio zašto sam izabrala ovog čovjeka".
Na vrh Go down
bosna 1




Broj komentara : 13
Uzrast : 41
Lokacija : canada
Datum registracije : 2007-04-30

Ruzna Ruza Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ruzna Ruza   Ruzna Ruza Icon_minitimeMon 30 Apr 2007, 19:34

hoce ona previse birat
Na vrh Go down
Gost
Gost




Ruzna Ruza Empty
KomentarNaslov komentara: JOS JEDNA HIKAJA   Ruzna Ruza Icon_minitimeWed 19 Dec 2007, 15:33

Kaže da je u jednom selu živjela najljepša djevojka i najpametniji muškarac, ali ružan-(dobro jeste malo stereotipno).

Uglavnom, ljepotica ode kod tog mudrog i predloži mu da zajedno imaju dijete, koje će naravno biti lijepo na nju i pametno na njega. A on odgovori, da Bog može dati da dijete bude i ružno kao on, a uz to i glupo kao i ona.

Priznajem da volim ljepotu i laže ko kaže da ne uživa i u ženskoj i u muškoj ljepoti, ali kada bih morala birati između to dvoje, uvijek bi se odlučila za pamet.

Mada je bolje imati kriterije, ja sam radije sama nego sa svakim i radije u dobrom društvu nego sama.
Na vrh Go down
Iman

Iman


Broj komentara : 44
Uzrast : 1944
Lokacija : NL
Datum registracije : 2007-07-28

Ruzna Ruza Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ruzna Ruza   Ruzna Ruza Icon_minitimeFri 23 May 2008, 18:37

Laicki bi se moglo reci bira birka pa izabere coravog Mirka lol!
Na vrh Go down
rame

rame


Broj komentara : 5
Uzrast : 52
Lokacija : makedonija
Bracni status : Free
Datum registracije : 2010-01-30

Ruzna Ruza Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ruzna Ruza   Ruzna Ruza Icon_minitimeSun 07 Feb 2010, 10:49

Iman (citat):
Laicki bi se moglo reci bira birka pa izabere coravog Mirka lol!
SELAM.ZANA SE UZIMA SA .4. OSOBINA BES SKAZNE I PRIKAZNE.
1DOBROG POREJKLA 2.NJEZINO BOGTATVO.3,NJENA LJEPOTA.I ,4,BOGOBOJAZNA .MUHAMMED ,S,A,V,S,JE REKO UZMITE BOGOBOJAZNA .,.,I IMACETE ,DOBROG PORJEKLA.BICETE BOGATI U DUSI SA IMAMOM U DUNJA,BICETI LIJEPA SVAKI DAN LJEPSA I LJEPSA .RAZMISLI.......
Na vrh Go down
http://www.ijtima,2006.pakistan
rame

rame


Broj komentara : 5
Uzrast : 52
Lokacija : makedonija
Bracni status : Free
Datum registracije : 2010-01-30

Ruzna Ruza Empty
KomentarNaslov komentara: SELAM DOBRA PRICA ali samo prica to nema veze sa nama ono...   Ruzna Ruza Icon_minitimeMon 08 Feb 2010, 18:23

Info (citat):
Ruzna Ruza

Ruzna Ruza Ruzemx4

U davna vremena živjela je prelijepa kćerka jednog velikog vladara. Došlo je vrijeme za njenu udaju, ali djevojci se ni­ko nije svidio, niti sinovi kraljeva, niti vezi­ra, niti bogatih trgovaca. Djevojka je sva­koga - odbijala. U ovoj zemlji živio je je­dan zgodan, ali siromašan mladić koji je zaprosio djevojku. Naravno, i njega je od­bila.

Ovaj mladić ode u drugu zemlju da radi, te postane bogat. U svoju zemlju sevratio nakon mnogo godina. Kada se vra­tio, poželio je vidjeti djevojku koja ga je odbila. Raspitao se i saznao gdje živi, pa je otišao do njene kuće. Tada se otvoriše vrata, te izadje jedan ružan čovjek...

Kada je čovjek otišao, mladić po­kuca na vrata. Otvorila mu ih je nekadaš­nja, prelijepa djevojka. Mladić je htio saz­nati zašto se udala za tako ružnog čovje­ka. Djevojka ga odvede u prelijep ružič­njak iza kuće i reče: "Saznat ćeš odgovor. Sada ćeš naći najljepšu ružu u ovoj bašči i donijeti mi je. Ali pod jednim uvjetom: dok budeš išao naprijed, ne smiješ se vraćati - nazad".

Mladić krene. Tamam kad bi pomis­lio da je vidio najljepšu ružu, ugledao bi drugu. Pružio bi ruku prema njoj, ugledao bi Ijepšu. Tamam da ubere tu, ugledao bi - drugu. Tako dode do kraja bašče, a nat­rag nije smio! A na kraju bijaše uvehla i ružna ruža. Bez nade, ubere tu ružu i do­nese je djevojci. Kada mu je u ruci vidjela ovu ružu, djevojka reče: "Sada si shvatio zašto sam izabrala ovog čovjeka".
Na vrh Go down
http://www.ijtima,2006.pakistan
rame

rame


Broj komentara : 5
Uzrast : 52
Lokacija : makedonija
Bracni status : Free
Datum registracije : 2010-01-30

Ruzna Ruza Empty
KomentarNaslov komentara: NEZNAM ZA TAJ KUF:AAR mirko aliiiii   Ruzna Ruza Icon_minitimeTue 09 Feb 2010, 15:16

Iman (citat):
Laicki bi se moglo reci bira birka pa izabere coravog Mirka lol!
mozebi je tako ali zasto ne izadzes u dvoboj .DOBRO ;ZEHRA :A zasto ne odgovaras na poruke pa da to mi polako popravimo .a ti znas li za HALAL PA DA MI HALALIS ZA OPROST DA MI OPROSTIS :iskreno kazimi.sta smeta ako posaljes poruka pa nekaje i direktna znas da ja sam se operirao o te stvari i meni to i nesmeta molim te .i da cujem radosne vijesti za tebe inshaallah.aliii
Na vrh Go down
http://www.ijtima,2006.pakistan
rame

rame


Broj komentara : 5
Uzrast : 52
Lokacija : makedonija
Bracni status : Free
Datum registracije : 2010-01-30

Ruzna Ruza Empty
KomentarNaslov komentara: aloooooooooo selam jesi li....   Ruzna Ruza Icon_minitimeSun 21 Feb 2010, 22:10

rame (citat):
Iman (citat):
Laicki bi se moglo reci bira birka pa izabere coravog Mirka lol!
mozebi je tako ali zasto ne izadzes u dvoboj .DOBRO ;ZEHRA :A zasto ne odgovaras na poruke pa da to mi polako popravimo .a ti znas li za HALAL PA DA MI HALALIS ZA OPROST DA MI OPROSTIS :iskreno kazimi.sta smeta ako posaljes poruka pa nekaje i direktna znas da ja sam se operirao o te stvari i meni to i nesmeta molim te .i da cujem radosne vijesti za tebe inshaallah.aliii
Na vrh Go down
http://www.ijtima,2006.pakistan
rame

rame


Broj komentara : 5
Uzrast : 52
Lokacija : makedonija
Bracni status : Free
Datum registracije : 2010-01-30

Ruzna Ruza Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ruzna Ruza   Ruzna Ruza Icon_minitimeSun 21 Feb 2010, 22:16

Info (citat):
Ruzna Ruza

Ruzna Ruza Ruzemx4

U davna vremena živjela je prelijepa kćerka jednog velikog vladara. Došlo je vrijeme za njenu udaju, ali djevojci se ni­ko nije svidio, niti sinovi kraljeva, niti vezi­ra, niti bogatih trgovaca. Djevojka je sva­koga - odbijala. U ovoj zemlji živio je je­dan zgodan, ali siromašan mladić koji je zaprosio djevojku. Naravno, i njega je od­bila.

Ovaj mladić ode u drugu zemlju da radi, te postane bogat. U svoju zemlju sevratio nakon mnogo godina. Kada se vra­tio, poželio je vidjeti djevojku koja ga je odbila. Raspitao se i saznao gdje živi, pa je otišao do njene kuće. Tada se otvoriše vrata, te izadje jedan ružan čovjek...

Kada je čovjek otišao, mladić po­kuca na vrata. Otvorila mu ih je nekadaš­nja, prelijepa djevojka. Mladić je htio saz­nati zašto se udala za tako ružnog čovje­ka. Djevojka ga odvede u prelijep ružič­njak iza kuće i reče: "Saznat ćeš odgovor. Sada ćeš naći najljepšu ružu u ovoj bašči i donijeti mi je. Ali pod jednim uvjetom: dok budeš išao naprijed, ne smiješ se vraćati - nazad".

Mladić krene. Tamam kad bi pomis­lio da je vidio najljepšu ružu, ugledao bi drugu. Pružio bi ruku prema njoj, ugledao bi Ijepšu. Tamam da ubere tu, ugledao bi - drugu. Tako dode do kraja bašče, a nat­rag nije smio! A na kraju bijaše uvehla i ružna ruža. Bez nade, ubere tu ružu i do­nese je djevojci. Kada mu je u ruci vidjela ovu ružu, djevojka reče: "Sada si shvatio zašto sam izabrala ovog čovjeka".
Na vrh Go down
http://www.ijtima,2006.pakistan
Sponsored content





Ruzna Ruza Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ruzna Ruza   Ruzna Ruza Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ruzna Ruza
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
ISLAMSKI BRAK :: INFORMATOR-
Idi na: