ISLAMSKI BRAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISLAMSKI BRAK

Stranica za sklapanje halal braka
 
HomePortailTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dova za neudate i neozenjene

Go down 
AutorPoruka
Info




Broj komentara : 16
Uzrast : 1024
Lokacija : Islamski Brak
Datum registracije : 2007-03-27

Dova za neudate i neozenjene Empty
KomentarNaslov komentara: Dova za neudate i neozenjene   Dova za neudate i neozenjene Icon_minitimeThu 12 Jul 2007, 12:42

Dova za neudate i neozenjene 1754000101lxo2

U ime Allaha, Milostivog, Samilosnog

Allahu, molim Te svojim svjedočenjem da si Ti Allah, i da nema božanstva osim Tebe, jedinog. Tebi se sve obraća, nisi rodio niti si rođen, i Tebi niko nije ravan. Molim Te ispuni ovu moju potrebu, prekini moju samoću, otkloni moju nevolju i brigu, podari mi čestitog bračnog druga, da Te mnogo veličamo i slavimo, da Ti tesbih činimo, da Te stalno spominjemo. Ti nas najbolje znaš. O Ti, što se nevoljniku odazivaš kad Te zamoli, oslobodi me ovog opterećenja i brige. Allahu moj, kome drugom da se obratim ako ne Tebi, u koga da tražim utočište ako ne kod Tebe, podari mi čestitog bračnog druga i učini među nama ljubav, samilost i stabilnost. Ti si svemu kadar. O Ti koji nečemu kažeš samo budi i ono bude kako Ti hoćeš. Gospodaru naš, podari nam dobro na ovome svijetu, i dobro na budućem svijetu i sačuvaj nas džehennemske vatre. I neka je salavat i selam na našeg miljenika Muhammeda, s.a.w.s. Allahumme amin.



اللهم إني أسألك بأني أشهد انك انت الله لاإله إلا أنت الأحد الصمد الذي لم يلد ولم يولد ولم يكن له كفواً أحد ، اقضي حاجتي آنس وحدتي فرج كربتي اجعل لي
زوجاً صالحاً كي نسبحك كثيراً ونذكرك كثيراً فأنت بنا بصيرا ، يا مجيب المظطر إذا دعاك احلل عقدتي آمن روعتي إلهي من لي الجأ إليه إذا لم الجأ اليك هب لي من لدنك زوجاً صالحاً اجعل بيننا المودة والرحمة والسكن فأنت على كل شيء قدير يامن قلت للشيء كن فيكون ربنا آتنا في الدنيا حسنة وفي الآخرة حسنة وقنا عذاب النار , وصلي اللهم على سيدنا محمد وعلى آله وصحبه وسل
Na vrh Go down
 
Dova za neudate i neozenjene
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Dova i uslovi za primanje Dove

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
ISLAMSKI BRAK :: INFORMATOR-
Idi na: